Už ve čtvrtek večer rodiče podezřele kmitali - nosili pořád něco do auta, nahoru taťka připevnil kola a že prý odjedou pryč. A bez nás. Taky jo, já se nima ráno ještě rozloučil, ale Ondra jejich odjezd zaspal.

No a pak hned přišla babička, skoro nás ani nenechala koukat na televizi. Museli jsme jít nahoru, umýt se a nasnídat. Pak jsme si malovali a hráli venku, po obědě jsme šli s babičkou k tetě Janě do bazénu, s dědou jsme zase jezdili na kole. S babičkou a dědou to docela jde, občas jsou sice trochu nervní a taky se nám někdy stýská, ale pořád se něco děje, tak nám to docela uteklo. A rodiče nám taky každej den volali, kde všude jezdili, a ptali se, co děláme my.

V sobotu byl zase trénink na kole, Ondra už dokonce dojel na koupání, večer jsme opékali buřty, to máme rádi. Ani ne tak ty buřty, to já vůbec nejím, ale s ohýnkem je zábava. Taky přišla návštěva - tety a strejdové, všichni seděli na dvorečku, povídali, pili pivo a kafe, jedli buřty a šli asi dlouho spát.

V neděli jsme vyrazili na první cyklovýlet - teda hlavně Ondra, já už jsem toho najezdil víc. S dědou jsme jeli do kopce k traktorce, pak na Končiny a na Jahodov. Tam byli na chalupě teta Jitka se strejdou Karlem, přijel i Dan. No a pak už jsme jeli domů. Dohromady to podle dědy bylo 10 kilometrů. Odpoledne jsme byli zase v bazénu, Ondra už docela plave pod vodou i v hloubce, když ho někdo hlídá.

Nejvíc jsme se ale oba těšili na pondělí - strejda s tetou nám slíbili, že nás vezmou na výlet. Chtěli jsme jet do obřího akvária do Hradce, ale zavezli nás zase do Dvora Králové do zoologický zahrady. Ale užili jsme si to tam, babička pořád něco fotila, tak se podívejte na zvířátka. Pak jsme byli ještě na Kuksu, teda jen já s tetou a babička, Ondra v autě usnul a strejda ho hlídal, a taky na té přehradě na Labi, už jsem tam jednou s tetou Jitkou a strejdou Karlem byl, když jsem byl ještě malej.

V úterý trochu pršelo, už jsme byli jen doma a venku a odpoledne brzo přijeli naši a přivezli nám nějaké dárky, tak jsme rádi.Fotogalerie: ZOO v létě