Jako každý rok (tradice trvá již od roku 2003) jsme v polovině ledna zamířili na zimní týdenní pobyt do Vilémova u Rokytnice nad Jizerou. V sobotu 16. ledna jsme dorazili do známé chaloupky a pozdravili se s přáteli. Dosavadní počasí nebylo moc zimní, ale předpověď na náš týden byla dobrá a skutečně vyšla. Byl to zatím nejkrásnější zimní týden a krásně jsme si ho užili.

Předpověď počasí na první červnový víkend slibovala tropická vedra a skutečně tak bylo. Po nějaké době jsme se v pátek sjeli u našich kamarádů Marcely a Zdeňka, abychom na kolech projeli okolí našeho hlavního města.

Kdopak se vydal na prázdninovou cestu za vnoučaty takhle daleko? Samozřejmě naše sousedka a kamarádka Míla! Poslala mi pár fotek, a tak se musím podělit :-).

Mirek z Kostelce nás po delší odmlce zase inspiruje - tentokrát fotkami a článkem z cyklovíkendu v Krušných horách - 30. května až 1. června 2014.

V polovině srpna jsme strávili týden v Jeseníkách, Rychlebkách a v Polsku. Celá akce je do podrobna zaznamenána, a proto zde můžeme zveřejnit pár zajímavých úryvků pro snažší orientaci, odkudže jsou ty fotky.