Karel, zvaný též "horský vůdce", má nutkavou potřebu všechny své kamarády i známé neustále zvát na různé výlety - většinou cyklistické, případně pěší... Tentokrát si opět vzal na mušku svou sestru Jitku a jajího muže Karla. Když to nejde na kole, pojedeme autem a ukážeme jim cíle našich pěších a cyklistických výprav.

 

Autem jsme v neděli 8. července najezdili víc než 200 kilometrů, navštívili dvě cukrárny (ve Starém Městě a v Jablonném n. Orl.) a poobědvali v hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou. Hlavně ale čtyři místa s krásnými výhledy, rozhlednu Val a blízký klášter Hora Matky Boží nad Králíky. Líbilo se nám i náměstí v Krlálíkách a v Jablonném.

Další podobná akce - ve středu 1. srpna jsme se odpoledne vydali do Orlických hor, projeli se po polské straně hor a malý výlet zakončili v Čertově dole, kde jsme poseděli u kávy s Líbou a Milanem. Krásně se sedělo venku, teplota byla podstatně přijatelnější než dole v podhůří, povídání nebralo konce, prohlíželi jsme fotky z Milanovy oslavy i obrázky vnoučat na tabetu... A jako obvykle při návratu z výletu jsme se ještě večer zastavili u Joži a Vlaďky - den plný zážitků :-). Děkujeme všem za pohostinnost! 

 

Fotogalerie: AutovýletČertův důl