Na pozvání Jitky a Karla se nás o silvestrovském večeru sešlo celkem deset i s hostiteli. Příjemný večer nad připravenými dobrotami jsme strávili povídáním, sektem jsme přivítali rok 2016. Na Nový rok prý bylo pokračování s dalšími ze skupiny, foto už ale nebylo dodáno :-),

Tak to jsme celí my! Neustále někde couráme po kopcích, v zimě nedáme ani ránu bez běžek, od jara do podzimu zase bez tandemu…, a co kultura, společenský život nebo tanec!?! Karel K., můj švagr a muzikant v jedné osobě, se už na to nemohl koukat, a tak nás i další známé pozval na Novoroční taneční odpoledne. Koná se ve Společenském centru v Rychnově v neděli 11. ledna, a to už od dvou hodin odpoledne, hrají tu dokonce dvě kapely.

Končí vůbec někdy turistická sezóna? Jitka s Karlem zvolili neděli v půlce října jako nejvhodnější den pro zhodnocení letošních turistických a cyklistických aktivit a sezvali celou partu na jahodovské posezení s grilováním.

Zase jsme se sešli, abychom oslavili dalšího jubilanta. Scénář akce byl obvyklý, nechybělo dobré jídlo a pití, místo všech gratulací připojuji veršované blahopřání Karla K.

Akce: oslava

Místo: Dlouhá Ves

Datum: 9. 7. 2011

Účastníci: 2 jubilanti a 15 gratulatnů

Omluveni: Jitka a Pavel