Poslední setkání naší "dlouhoveské party" ze sedmdesátých let minulého století (nezní to trochu morbidně?) se uskutečnilo zkraje listopadu 2019. V loňském roce se kvůli viru nedalo organizovat téměř nic, a tak jsme se letos pro jistotu rozhodli svolat už celkem oblíbené setkání dřív, koncem léta. Kdyby náhodou... 

V sobotu 2. listopadu 2019 se koná další setkání - už jedenácté! V salonku u Staníků (Pension na náměstí) se nás sešlo asi 26, vzpomínáme, povídáme, večeříme a decentně popíjíme do pozdních večerních hodin. Mohli jsme tentokrát zavítat do naší "domovské" hospody - Agrohotel nebo později Sporthotel Weldis změnil v říjnu majitele, projevují zatím vstřícnější chování vůči hostům, tak třeba za rok :-). V sobotu 31. října?

Za fotky děkuji opět Lubošovi D.!

 

Fotogalerie: Setkání po letech - XI. 

I letos svoláváme v období Dušiček (3. listopadu) naše obvyklé setkání - tentokrát v Rychnově v Národě, s hospodami to tu není jednoduché. Přesto, že chybí řada těch "skalních", je nás opět dost přes dvacet účastníků a máme o čem povídat. 

Deváté setkání se konalo 4. listopadu 2017 v Rychnově na náměstí - opět v Penzionu. Do salónku jsme se sotva vešli :-). Akce měla jedinou malou chybičku - nidko nefotil! Příště se polepšíme.

Už poosmé! I tentokrát ve Sporthotelu a opět v období Dušiček.  Účast je už tradičně hojná. Povečeříme, trochu popijíme a u toho hodně povídáme...  tak zase za rok :-).