Počasí bylo téměř aprílové, přesto jsme i dnes vyrazili. Opět vlakem z Doudleb do Letohradu, odtud už na kole. Neděle byla spíš chladnější, honily se mraky, občas drobně sprchlo, místy taky dost foukalo a chvílemi dokonce svítilo sluníčko :-).

A dnešní trasa? Z Letohradu přes Šedivec do Nekoře, přes hráz Pastvinské přehrady, do Klášterce n. Orlicí, přes Končiny a Kunvald do Rokytnice v Orlických horách a přes Pěčín a Javornici domů. Zpestřením bylo občerstvení v Pastvinách v hospodě U mostu, v Rokytnici jsme se na chvíli zastavili u známých (jsou to chovatelé koz, odvezli jsme si na ochutnání výborný kozí sýr) a na závěr Karel opět spravoval, tentokrát jsme "kuchli" těsně před novým mostem přes Zdobnici mezi Pěčínem a Přímem, do cesty se připletl ostrý šutr :-).

Kilometrů bylo tentokrát jen 56 (pilot Karel dnes nebyl ve formě), ale vzhledem k tomu, že jsme šlapali v kopcovitém terénu, úplně nám to stačilo. Navíc občas foukal nepříjemný protivítr, takže jsme místy makali i z kopce :-).Fotogalerie: Z Letohradu k horám