V srpnu jsme dvakrát vyjeli na dvojkole sami v rámci tréninku na čtyřdenní Plzeňsko (Karel měl natrénováno dost, ale se mnou to bylo slabší), první zářijovou neděli jsme vylákali Miladu s Láďou a společná výjížďka se vydařila, i když ráno počasí moc slibně nevypadalo.

Sobota 1. 8. - letní počasí nás vytáhlo na hory - přes Javornici a Pěčín do Rokytnice, následovala Horní Rokytnice, Bartošovice, Zemská brána, Čihák, Petrovice, Petrovičky, Mladkov, Celné a polní cestou na Vlčkovice, Pastviny a přes Žamberk, Kameničnou, Slatinu a Javornici domů.

V neděli 23. 8. jsme směřovali přes Peklo n. Zdob., Vamberk, Potštejn, Sopotnici do Libchav, tam jsme odbočili na Razsochu (pěkný krpál) a přes Orlické Podhůří (Rviště) mířili do Brandýsa nad Orlicí. Nechali jsme se vést cyklostezkou kolem koupaliště, labyritnu a památníku Jana Ámose Komenského až na náměstí, tam jsme poobědvali venku u hospody a pokračovali cyklostezkou k Chocni a přes Skrovnici, Přestavlky, Svídnici, Kosteleckou Lhotu, Kostelec n. Orl., Kosteleckou Lhotku a Slemeno do Rychnova a domů.

Neděle 6. 9. - trasa byla podobná, nejeli jsme tentokrát ale sami, připojili se k nám Láďa s Miladou. Z Vamberka na Záměl jsme nejeli po hlavní, ale přes Merklovice, pak byla trasa shodná až do Chocně, kde jsme se zastavili v cukrárně (kávička, horká čokoláda, dokonce teplá griotka a k tomu zákusky). Odtud jsme se vydali rovinatým terénem přes Číčovou a Zdelov do Čestic, pak zadem kolem Častolovic a přes Synkov a Slemeno do Rychnova.Fotogalerie: Na tandemu do okolí