Poslední červnovou neděli jsme uskutečnili vycházku věnovanou Lubovi - vedla naše kroky malebným podhůřím Orlických hor. Kromě společně stráveného dne se vzpomínkou na něho se do šťastnějších chvil vracíme ještě v jedné z fotogalerií.

Kolem deváté hodiny se pozvaní účastníci sešli na zahradě půvabné jahodovské chaloupky, zhruba do desáté hodiny jsme se postupně vítali a zdravili, užívali si svou první ranní kávu, někteří dokonce posnídali masíčko z grilu a všichni společně připili na zdraví dalšímu vnoučátku v partě - tentokrát před týdnem narozené holčičce Verunce šťastné babičky Milady a dědy Vládi.

Asi v deset jsme konečně vyrazili - po polních a lesních cestách přes Spálenisko a Blatiny sešli do Javornice, odtud na Ochoz a dále po červené pro některé už známou cestou (nad Bělou a Hláskou), od silnice z Hlásky jsme pak po louce sešli k Sokolímu hnízdu na Rampuši. Přijeli sem i další čtyři účastníci, všichni jsme se posilnili a každý podle libosti pokračoval - někteří auty zpět na Jahodov, Zdena a já pěšky ještě do Liberka, kde jsme tentokrát měly dost času projít náves a prohlédnout si místní pamětihodnosti (včely nás sice nevyhnaly, ale jedna na mě zákeřně číhala v jetelíčku na hřbitově, aby mně uštědřila žihadlo). Karel s Danem a Honza se rozhodli z Rampuše dojít zpět na Jahodov, kde se navečer ještě značná část účastníků chvíli zdržela relaxací na lehátkách u bílého moravského.

Co dodat? Počasí pravé letní s osvěžujícím vánkem, který nám cestu zpříjemňoval, a dobrá viditelnost umocnily krásu červnové neděle a úspěch celé vycházky a tak věřím, že všichni účastníci (včetně Bada nás bylo celkem 22) se už těší na další podobnou akci.

Kromě neděle se vydařila i sobota - na Jahodově se konalo setkání rodáků a přátel, kde někteří z nás nemohli chybět - můžete se podívat na pár fotek, napilno měli i Asi v deset jsme konečně vyrazili - po polních a lesních cestách přes Spálenisko a Blatiny sešli do Javornice, odtud na Ochoz a dále po červené pro některé už známou cestou (nad Bělou a Hláskou), od silnice z Hlásky jsme pak po louce sešli k Sokolímu hnízdu na Rampuši. Přijeli sem i další čtyři účastníci, všichni jsme se posilnili a každý podle libosti pokračoval - někteří auty zpět na Jahodov, Zdena a já pěšky ještě do Liberka, kde jsme tentokrát měly dost času projít náves a prohlédnout si místní pamětihodnosti (včely nás sice nevyhnaly, ale jedna na mě zákeřně číhala v jetelíčku na hřbitově, aby mně uštědřila žihadlo). Karel s Danem a Honza se rozhodli z Rampuše dojít zpět na Jahodov, kde se navečer ještě značná část účastníků chvíli zdržela relaxací na lehátkách u bílého moravského.

Co dodat? Počasí pravé letní s osvěžujícím vánkem, který nám cestu zpříjemňoval, a dobrá viditelnost umocnily krásu červnové neděle a úspěch celé vycházky a tak věřím, že všichni účastníci (včetně Bada nás bylo celkem 22) se už těší na další podobnou akci.

Kromě neděle se vydařila i sobota - na Jahodově se konalo setkání rodáků a přátel, kde někteří z nás nemohli chybět - můžete se podívat na pár fotek, napilno měli i hasiči.Fotogalerie: Tajný výlet
Fotogalerie: Jahodov - setkání rodáků a přátel
Fotogalerie: Luba